Jak przebiega sterowanie?

    Operator steruje pozycjonowaniem pił z wąskiego pulpitu z przyciskami, umieszczanego zazwyczaj wzdłuż drążka sterowania rozstawem pił, tuż przy krawędzi stołu. Wciśnięcie przycisku pozycjonuje piłę ruchomą na wskazanym wymiarze. W tym czasie operator ma wolne ręce i może układać na stole materiał. Przełącznik na pulpicie umożliwia szybki wybór jednej z czterech (ośmiu) zaprogramowanych tablic wymiarowych. Wymiary w tablicach można dowolnie programować. Po zmianie pił układ korekcji kompensuje wpływ zmiany grubości pił.Bez przerwania produkcji.

    Profitrak® na Państwa życzenie może zostać zainstalowany bez przerywania produkcji. To nasza specjalność - w wielu wrażliwych na zahamowanie procesu produkcyjnego obiektach (np. linie zestawiania produktów w hutach, czy też sortowniki kłód w tartakach) wykonywaliśmy modernizację bez przerywania normalnego procesu produkcyjnego na dłużej niż kilkanaście minut.
    Modernizacji możemy dokonać również w weekend Prace rozpoczniemy w piątek na drugiej zmianie, a w poniedziałek od rana będziecie Państwo mogli zacząć odzyskiwać ze zrębków swoje pieniądze.Profitrak® daje nowe możliwości.

    Zastosowanie nowoczesnych sterowników przemysłowych firmy Siemens pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej wyszukanych Państwa potrzeb, gwarantując rozwój systemu w przyszłości. Na życzenie możecie mieć Państwo sterowanie sortowaniem desek za obrzynarka, obmiar szerokości, długości i miąższości pozyskiwanego materiału z rejestracją i raportami w uzgodnionym kształcie, z rozbiciem na grupy (długości, szerokości, grubości, ilości sztuk w grupach, czasy raportów)
Copyright by Redtech sp. z o.o. 2004