Ile kosztuje Profitrak®?

    Nic. Urządzenie jest oddawane Państwu w dzierżawę na tak długo, jak Państwo tego sobie będą życzyć. Jednocześnie nie ponosicie Państwo nowych kosztów eksploatacyjnych i utrzymanie Państwa obrzynarki kosztuje cały czas tyle samo, jako, że rządzenie Profitrak® pozostaje przez cały czas własnością firmy Redtech®, i to właśnie firma Redtech® ponosi wszystkie koszty ewentualnych napraw systemu Profitrak®. Szczegóły opłat za użytkowanie zawiera umowa licencyjna.Dlaczego to sie opłaca?

    Opłata licencyjna pobierana miesięcznie za użytkowanie urządzenia została skalkulowana tak, że zwraca się po przetarciu maksymalnie 10 metrów sześciennych tarcicy miesięcznie. Pomyślcie Państwo jak długo zajmuje Państwa firmie przetarcie 10 metrów. Dzień? Dwa? Przez jeden dzień urządzenie zarabia na siebie. Pozostałe 30 dni w miesiącu system Profitrak pracuje zarabiając pieniądze dla Państwa firmy.Jak skorzystać z systemu? Jak dokonać zamówienia?

    Stosowanie systemu wymaga pisemnej umowy licencyjnej, której projekt dostarczymy na życzenie. W tydzień po zwrocie podpisanej umowy zostanie ona zarejestrowana i odesłana, wraz z propozycją terminu przeprowadzenia u Państwa przedmiotowej modernizacji. Termin ten będzie zależał od Państwa i Naszych możliwości przystąpienia do realizacji.
    W ramach promocji proponujemy Państwu udostępnienie system do przetestowania na okres 2 - 3 miesięcy, bez opłaty licencyjnej.Czy Profitrak® wiąże umową?

    Umowa licencyjna daje obu stronom możliwość wypowiedzenia jej w terminie trzech miesięcy. Jeśli uznacie Państwo, że nie potrzebujecie Państwo naszego urządzenia, gdyż nie odczuwacie Państwo potrzeby sprzedaży tarcicy bocznej w cenach materiału głównego, w ciągu trzech miesięcy od dnia wypowiedzenia zdemontujemy urządzenie pozostawiając obrzynarkę w stanie praktycznie nienaruszonym.Czy tylko Profitrak®?

    Posiadane doświadczenia pozwoli nam zaspokoić także inne Państwa potrzeby z zakresu automatyki i informatyki, np. sterowanie manipulacją i sortowaniem kłód.
Copyright by Redtech sp. z o.o. 2004